den kdy zmizelo slunce

14. března 2017 v 0:04 | sarinka580
Byl tmavý ponurý den a Caroline se procházela ulicemi. Zahnula k jednomu tmavému domu a začla lovit z kapsy klíče. Když je našla vrazila je do zámku a vešla do místnosti. Svalila se na gauč a pustila TV. Právě měl proslov prezident. Caroline to nechala běžet. Měla ráda planné sliby a bláboly pánů politiků . ,, je to pro nás těžké" začal ,, ale hrozí výbuch slunce. " Caroline se lekla. Slunce? A pryč? ,, ale snažíme se udělat vše pro to abychom tomu zabránili. Proto jsme poslali rakety s náloží dinamitu a by slunce zklidnili. Je totiž vědecky prokázáno že co hoří zhasne nebo zmírní výbuch jen opětovaným výbuchem. Jinými slovy zaútočíme dřív než ono. " po jeho výstupu začala celosvětová panika. Každý byl venku a čekal na odpálení raket. A bylo tu odpočítávání 3....2...1... START!! lidstvo začalo jásat. A přitom nevěděli co způsobili. Slunce již nikdy nezadvítí neboť rakety vyslané ze země vychýlili slunce z oběžné dráhy a ono se zřítilo a nabouralo plnou silou do Saturnu. Zemi proto zbívalo jen pár minut života než vše zhasne a zemře. Jen v těchto chvílích si vzpomeneme na to jak jsme devastovali zemi jadernými elektrárnami. Jak jsme zaplňovali ovzduší smogem a nikdo ne neptal země jestli to na sama chce. A už bylo pozdě na změnu. Až pozdě si člověk uvědomí co ztratí..... zToto nebyl příběh. Ale realita. TAK TO BY BYL DALŠÍ TROCHU DIVNÝ PŘÍBĚH.. TAK BYE BYR A AŤ NA VÁS NESPADNE SLUNCE :-)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kazimír Kraťas Kazimír Kraťas | Web | 14. března 2017 v 0:16 | Reagovat

Jsem zoufalý ošklivý panic se zanedbatelným IQ i délkou údu a s komplexem méněcennosti. Zoufale potřebuji vaši pozornost. Potřebuji vaše komentáře, až už utěšující či lítostivé, nebo nenávistné. Prostě potřebuji mít pocit, že se o mne někdo alespoň jednou v životě zajímá, ať už v dobrém, nebo špatném. Potřebuju to snad ještě naléhavěji než první sex, funkční pistoli, nebo preventivní proplesknutí, abych se konečně probral a přestal ze sebe dělat šulina na těch internetech.
Jedná se sice o reklamu, ale alespoň jsem upřímný, říkám to narovinu a racionálně vysvětluji důvody, proč stojím o větší návštěvnost. Krom toho - za každou jednotlivou návštěvu na mém blogu se o jednu vteřinu zkrátí čas, zbývající do ztráty mého panictví! A to se vyplatí, zvláště jste-li filantropové!

2 Magicmax Magicmax | Web | 14. března 2017 v 9:22 | Reagovat

Nenavštevuj toho nahoře. Je to debil. Spamer. A když tobě nemůže dát normální komentář. Tak proč bys mu ho měla dávat ty. Nezařizuje si návštevnost podstivě.
Divný příběh je i Harry Potter, Krotitelky duchú, Monstra vs Vetřelci, Domov imaginárních kamarádú, a přesto jsou tak úspěšné! Moc se mi líbí ten příběh s výbuchem slunce a prezidentem. A navíc slunce fakt někdy vybouchne. Takže bomba! :D Vybuchne až za miliony let ale stejně bomba příběh. :)

3 sarinka580 sarinka580 | 14. března 2017 v 12:37 | Reagovat

[2]:  děkuji tam kladně hodnocený komentář. A toho nahoře si všímat nebudu

4 sarinka580 sarinka580 | 14. března 2017 v 13:27 | Reagovat

[1]: hele Kamo. Je mi tě líto. Jen zoufalec si tohle může dovolit.....
Být tebou tohle lidem na blogy nepíšu..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama